צור קשר 0722-555-722 call

אודות בליץ

Rethinking mobility


רפאל מוזינסקי – המייסד ומנכ"ל חברת בליץ, היה מנהל בכיר בעולם הבנקאות האנגלי עד שהחליט לעשות שינוי ולהיכנס לתחום האנרגיה הירוקה. לפני שש שנים ייסד רפאל את בליץ, חברת קטנועים המבוססת על הנעה חשמלית, במטרה לממש את החזון שלו להוביל לעולם נקי יותר, בריא יותר, וליצור אפשרות לתחבורה חסכונית יותר.


מרכז הפיתוח של בליץ הוקם בישראל, ומרגע המעבר משלב הפיתוח לשלב הייצור, מכרה החברה בישראל מעל-1500 קטנועים חשמליים בקטגוריה של 125 סמ"ק ו 250 סמ"ק. בימים אלה, מרחיבה החברה את פעילותה לשוק העולמי, וכיום היא נמנית בין החברות המובילות בעולם בפיתוח טכנולוגיות חדשניות של קטנועים מונעי חשמל. הייחודיות של בליץ היא בפיתוח ובהתבססות על הטכנולוגיות החדשניות ביותר הקיימות בעולם ההייטק הישראלי.


בליץ הוכיחה כי הקטנועים החשמליים שלה מהווים תחליף לקטנועי בנזין ופתרון מושלם לשימושים יומיומיים ולשימושים עסקיים בתחום המשלוחים עד לבית הלקוח. קטנועי בליץ עברו, עד כה, יותר מ-20 מיליון ק״מ במצטבר.


בין לקוחותיה המוסדיים של בליץ בישראל נימנים דומינוס פיצה, מקדונלדס, דואר ישראל, ג'פניקה סושי, פיצה האט, מד"א, משרד האוצר, המשרד להגנת הסביבה ורשתות מזון ומשלוחים נוספות. זאת בנוסף למאות לקוחות פרטיים המשתמשים בקטנועים החשמליים של בליץ.
בליץ היא חברה חדשנית השואפת להוביל לקדמה טכנולוגית ולהפוך את הערים בארץ ובעולם לשקטות וירוקות יותר. תוך שהיא חוסכת ללקוחות שלה אלפי שקלים בחודש בהוצאות דלק, בעלויות ביטוח ובטיפולים.

הצוות שלנו

סך קילומטראז' שעברנו עד כה

00 000 000